Moju obľúbenú holandskú značku Scotch & Soda som Vám predstavoval nedávno. Každá ich kampaň je výnimočná, inšpirujúca, plná farieb. Nebolo to inak ani v prípade kampane Jar/Leto 2015, ktorú pripravovali aj v slnečnom Miami. Podtitulom denimovej kolekcie je “Woke up in Paradise” a musím povedať, že to vystihli bravúrne.

Táto sezóna bude o eklektických kontrastoch a odvážnych kombináciách, ktoré prinášajú pohodové leto, zábavu a retro štýl.  Zároveň budú vyzdvihnuté kvetinové vzory, či geometrické tvary. Všetko to bude podčiarknuté slamenými klobúkmi a plátenými topánkami. Dizajnéri Scotch & Soda chcú, aby sme sa nebáli kombinovať, neuplatňovali žiadne pravidlá, iba jedno: bavili sa! Pretože móda je hlavne o tom…

Aj keď je u nás celkom problematické sa dostať k tejto značke, bohužiaľ na Slovensku nie je ich oficiálny zástupca, všetky kúsky nájdete v ich parádnom e-shope a ako darček neplatíte žiadne poštovné.

No a ak si náhodou nič nevyberiete, verím, že nájdete sviežu inšpiráciu na nadchádzajúcu sezónu a obohatíte svoj šatník o nejaký ten farebný kúsok.

Pripravte sa na pestrofarebné a pohodové leto možno aj so značkou Scotch & Soda. 🙂

Zdroj

Komentovať dobré veci

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s