Dnes si predstavíme jednu, pre mňa, z najúspešnejších holandských módnych značiek. Scotch & Soda. 

Pre tých, ktorí ju ešte nepoznajú, je dobré vedieť, že vznikla v 80.rokoch, ale podobu, v akej ju poznáme dnes, nadobudla až v roku 2001. Na začiatku sa nečakane zameriavali len na mužskú kolekciu, neskôr k nej pribudla aj tá ženská a postupne pridali aj detskú kolekciu, ktorá sa stáva čoraz populárnejšia. Samozrejmosťou sú úžasné doplnky, ktoré sú fakt originálne a štýlové.

Filozofia tejto značky je prostá a predsa výnimočná – chcú od ľudí, aby milovali to, čo nosia a naplno si  to užívali. Kto už mal dočinenia s touto značkou, presne vie, čo mám na mysli.

Značka je postavená na vysokej kvalite, komforte, prepracovaných detailov a nádychu „vintage“ štýlu, ktorý má amsterdamské korene obohatené o  inšpirácie z celého sveta.  Aj preto v kolekciách značky Scotch & Soda dominuje obrovské spektrum farieb, ktoré vytvára nečakané, farebne žiariace kombinácie, častokrát vyrážajúce dych. Momentálne je po celom svete okolo 7000 predajcov tejto značky a zhruba 100 oficiálnych obchodov, do ktorých keď vkročíte, budete mať pocit, že ste v inom svete. Áno, cenová kategória môže byť, pre  niektorých trochu vyššia, v tom prípade určite odporúčam posezónne výpredaje (tak ako to robím ja ;)). Ešte stále ich stíhate…

Je  možné, že sa do Scotch & Soda zamilujete  a svoj šatník obohatíte práve o unikátne kúsky z dielne tejto holandskej značky.

 

Video z novej denimovej kolekcie Amsterdams Blauw SS15

 

Zdroj

Komentovať dobré veci

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s