Keď už nám dnes napadlo toľko snehu a cestári opäť nestíhajú, tak ako som ja nestihol dať status ani fotku, že sneží, pridávam aspoň tento príspevok, dokonca tématický. 

Boli ste už niekedy v hotely z čistého ľadu? Ja teda nie, aj keď fotiek som už pár videl. Každopádne je sa na čo pozerať. Snow Village “magický svet zo snehu a ľadu” nachádzajúci sa vo Fínskom Lainiotie je toho dôkazom. Nachádza sa tu dokonca aj kaplnka, kde sa každoročne konajú svadby.

ice-chapel1-snowvillage-lainio2013 ice-chapel3-snowvillage-lainio2013 ice-restaurant1-snowvillage-lainio2013 ice-restaurant5-snowvillage-lainio2013 ice-restaurant6-snowvillage-lainio2013 ice-restaurant7-snowvillage-lainio2013 ice-suite5a-snowvillage-lainio2013 ice-suite8a-snowvillage-lainio2013twin-room-snowvillage-lainio2013snowhotel-corridor-snowvillage-lainio2013

ice-suite8e-snowvillage-lainio2013

 

 

P.S. Ak by ste chceli vidieť podobnú ľadovú nádheru naživo, nemusíte chodiť ani tak ďaleko. Nedávno nám totiž šikovní sochári, pod Chopkom postavili antický chrám z čistého ľadu.

 

o_anticky-ladovy-chram-18-v0.0

 

 

Photo: SnowVillage, Pluska

Zdroj

 

 

Komentovať dobré veci

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s