nedávnom článku o projekte ŠAFKO, ktorý mimochodom stále môžete podporiť tu, som spomínal, že si predstavíme v rámci minisérie tých, ktorí majú na ŠAFKU svoj “kontík”. Dnes začnem so slovenskou, úspešnou značkou, Popular.

Ak patríte medzi milovníkov módy a hľadáte do svojho šatníka niečo iné, netradičné, unikátne na ŠAFKU to určite nájdete.  Vždy sa tam rád vraciam. Vždy keď sa ocitnem v Bratislave. Ak ste už unavení z prepchatých “šoping centier”, určite navštívte ŠAFKO, kde načerpáte energiu, inšpiráciu, nakúpite jedinečnosti a odídete s veľmi príjemným pocitom. Normálne som na naše hlavné mesto hrdý…

Popular je značka, ktorá je na scéne už vyše 10 rokov. Ja sám som ju začal registrovať hlavne ako výrobcov štýlových tašiek, ktoré len tak ľahko neprehliadnete. Samozrejme je toho viac. Popular sa v prvom rade špecializuje na produktový, ale grafický dizajn. Okrem toho sa s touto značkou spájajú aktivity aj na hudobnom poli, ktoré ma po palcom grafický dizajnér, DJ, ale aj zakladateľ tejto značky-Michal Rafaj. Nemenej dôležitú súčasť tejto platformy tvorí šikovná textilná dizajnérka- Zuzana Kubánová, ktorá spolu s Michalom tvorí veľmi silné duo.

Tašky, kabelky, tričká, doplnky, či plagátová tvorba… To všetko je robené s láskou, s citom pre kvalitné spracovanie, či detail. Veľmi im držím palce.

Ak vás táto naša rýdzo slovenská značka zaujala, viac info ako aj e-shop, kde si môžete pozrieť celú kolekciu nájdete na: http://www.gopopular.com/collections/

 

 

Zdroj

Komentovať dobré veci

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s